رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

چند ساعت بازی کردم:31 ساعت کلا                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   چند ساعت بازی میکنم در روز:3الا4                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      تاهالا بن نشتم هیچ جوره _من به گیم مود اسکای بلاک خیلی قوی هستم و کامل کد هاشو بلدم_هدفم از هلپری باد دادن کامند ها به نوب هاست_بجوز بازی میتونم با یک سری برنامه ها بازی بسازم مثال اسکرچ_ نکته من میخواهم هلپر شم اما گذینه درخواست برای هلپری باگه برای همین زدم روی بیلدی 

لینک به دیدگاه
  • Manager

سلام وقت بخیر

بر روی لینک زیر کلیک کنید

درخواست ورود به تیم هلپر

لینک به دیدگاه
  • Cappuccino موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن