رفتن به مطلب

کاربرد های adventure guild (ag)

s1d4niw

ارسال های توصیه شده

Ag یا همون adventure guild یکی از بخش های مهم هارد سورویوال هستش.

اولین بخشی که میخوام راجبش صحبت کنم npc هت هستند یا به اصطلاح ویلیجرای داخلش که شما میتونید ازشون استفاده کنید

معمولا از ویلیجر gillian برای رنکاپ استفاده میشه و بیشتر پلیر ها کاربردشو میدونند ولی برای کسایی که نمیدونن اولین ویلیجر هست که اگه مستقیم برید میرسید به یه ساختمون و سمت راست هست پشت میز از اون ویلیجر شما میتونید رنکاپ کنید.

روبروی ویلیجر gillian ویلیجر کوئست هستش که شما میتونید برید و با کامل کردن کوئست هاش بر اساس پرستیژ و رنک شما به شما الایت کوین و ایتم میده.

بغل دست ویلیجری که برای رنکاپ استفاده میشه یه راه رو هست که اگه برید داخلش به دوتا ویلیجر و یه راه پله زیرزمینی مواجه میشید.

ویلیجر روبه روی راه رو میتونید از ارمور و ایتم های غیر از الایت و عادی بخرید و بفروشید و ویلیجر سمت راستتون میتونید هر ایتم الایتی رو بهش بفروشید و یک سری ایتم های الایت و چارم ازش بخرید.

اگه راه رو برید پایین سمت چپ یک ویلیجر هست که اسکرپ میکنه ایتم شمارو به لول ایتمتون ینی مثلا اگه من یه ایتم الایت لول ۱۰۰ بزارم یه اسکرپ لول ۱۰۰ بهم میده که برای تعمیر کردن ایتمای الایت لول زیر ۱۰۰ استفاده میشه

رو به روی همون ویلیجر یه ویلیجر دیگه هست به اسم ریپیر من یا تعمیر کننده شما میتونید با قرار دادن اسکرپ و ایتم الایت خود ، ایتم خود را تعمیر کنید .

سمت راست یک پله دیگه هست که میره پایین به بهش اسملتری یا کوره اونجا دوتا ویلیجر هست سمت چپی شما با قرار دادن ۲۵ اسکرپ با لول یکسان میتونید یک اپگرید اورب بگیرید به لول اسکرپ هاتون و سمت راست میتونید با قرار دادن ایتم الایت و اپگرید اورب ایتم خود رو اپگرید کنید( نکته : اپگرید اورب همیشه باید لولش از ایتم الایت شما ۱ لول بالاتر باشه ، و اگه هرچقدر لولش بالاتر باشه تاثیری رو لول اپ شدن ایتم نداره و فقط ۱ لول اپ میشه )

حالا اگه از بخش اسملتری بیاید بالا سمت چپ شما یه ویلیجر هست که ایتم انبایند میکنه شما با قرار دادن انبایند اسکرول و ایتم خود در منو اون ویلیجر میتونید ایتم خودتون رو انبایند کنید و به دوستاتون بدید و در هر پرستیژ استفاده کنید.

بخش بعدی که میخوام صحبت کنم ارنا هستش که شما میتونید وقتی وارد agمیشید برید سمت راست و با کلیک کردن روی ویلیجر و انتخاب شمشیر میتونید وارد ارنا بشید .

خب حالا ارنا به چه صورته؟

ارنا از لول ۱ تا ۵۰ هستش و شما میتونید تا ۴ نفر با دوستاتون بازی کنید ارنارو.

در ارنا هر راند یک موج از دشمن اسپان میشه و شما باید بزنیدشون و هر راند قوی تر میشن. هر ۱۰ راند باس اسپان میشه و به شما ارمور میده و با زدن هر راند الایت کوین بیشتری میگیرید

لینک به دیدگاه
  • Cappuccino موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن