رفتن به مطلب

اموزش استفاده از کاستوم اینچنت در گیم مود هارد سوروایول

s1d4niw

ارسال های توصیه شده

شما با زدن /enchanter میتوانید منو مربوطه به کاستوم اینچنت های بازی رو باز کنید . 

۵ نوع اینچنت با دسته بندی و ارزش مختلف داریم به ترتیب از قوی ترین به ضعیف ترین : fabeld , legendary, elite , unique, simple

شما با ایکس پی و لول میتوانید کاستوم اینچنت بگیرید .

همچنان با زدن کامند /warp enchanter  به npc مخصوص کاستوم اینچنت تلپورت میشوید.

هر نوع کاستوم اینچنتی که بدست میارید یه درصد موفقیت و یه درصد خراب شدن داره .

برای مثال من یک کاستوم اینچنت دارم که ۶۰ درصد موفقیت داره و ۴۰ درصد شکست این یعنی اگه من این کاستوم اینچنت رو رو وسیله یا ارمورم بزنم به احتمال ۶۰ درصد اینچنت میگیره و اعمال میشه و احتمال ۴۰ درصد کتاب نابود میشه و اینچنت ناموفق میشه.

(نکته : کاستوم اینچنت هایی که درصد موفقیت زیر ۱۰ درصدی دارند احتمال نابود شدن ایتم شما اگر کاستوم اینچنت موفق نباشه هست)

برای بالا بردن درصد موفقیت کاستوم اینچنت میتونید از magic dust , randomisation, secret magic dust  استفاده کنید

این ایتم ها قابل ترید با ویلیجرها هستند ( بستگی به شانس داره اگه ویلیجر تو تریداش باشه یا نه اگه شانستون خوب باشه ممکنه که خود کاستوم اینچنت رو هم بهتون بفروشند)

Magic dust: بر اساس درصدی که روش نوشته شده با هربار اعمال کردن به اندازه همون درصد میبره بالا درصد موفقیت رو

Randomisation: به صورت شانسی و رندوم تغییر میده درصد هارو

Secret magic dust: یک magic dust بهتون میده با درصد شانسی ممکنه درصدش خیلی بالا باشه !

نکته : برای هر یک ازین ایتما باید از کاستوم اینچنت دسته خودشون استفاده کرد برای مثال شما نمیتونید simple magic dust  رو روی کاستوم اینچنت دسته بندی elite اعمال کنید.

برای مطالعه کردن کاستوم اینچنت ها /enchanter و روی هر دسته بندی ای که علاقه دارید کلیک راست کنید تا لیست اینچنت ها به شما نمایش داده شود.

لینک به دیدگاه
  • Cappuccino موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن