رفتن به مطلب

درخواست ورود به تیم مودرایتور

ارسال های توصیه شده

نام : محمد فواد اکبری

نام شما در بازی : foadakbari

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) : 386 ساعت

آیا سابقه بن در سرور رو داشتید (توضیح) :  خیر

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور  فعال باشید : 5 الی 8 ساعت

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید :  اسلایم فان آرکید هارد سروایول

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : آشنایی کامل با پریمیر

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) : کامل 

چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید : تقریبا 100 درصد

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : من خودم تمام تلاش خود را میکنم تا بهترین مودرایتور باشم من خودم سرور دارم کانفیگ میکنم و من یک بیلدر عالی هستم در ضمن من یک بار درخواست دادم و قبول هم شدم اما روز تست من نبودم   

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) : به دلیل اینکه بهترین استف برای انها باشم اگر کسی کمک خواست کمکش کنم

درخواست قبلیم رو حساب نکنید این درخواست جدید است اکانت سایتم پرید و الان با این در خدمت هستم

لینک به دیدگاه
  • Head Helper
در ۱۴۰۲/۴/۸ در 12:56، foad_akbari گفته است:

نام : محمد فواد اکبری

نام شما در بازی : foadakbari

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) : 386 ساعت

آیا سابقه بن در سرور رو داشتید (توضیح) :  خیر

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور  فعال باشید : 5 الی 8 ساعت

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید :  اسلایم فان آرکید هارد سروایول

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : آشنایی کامل با پریمیر

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) : کامل 

چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید : تقریبا 100 درصد

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : من خودم تمام تلاش خود را میکنم تا بهترین مودرایتور باشم من خودم سرور دارم کانفیگ میکنم و من یک بیلدر عالی هستم در ضمن من یک بار درخواست دادم و قبول هم شدم اما روز تست من نبودم   

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) : به دلیل اینکه بهترین استف برای انها باشم اگر کسی کمک خواست کمکش کنم

درخواست قبلیم رو حساب نکنید این درخواست جدید است اکانت سایتم پرید و الان با این در خدمت هستم

سلام @foad_akbariبرای درخواست ورود به تیم مود به

https://forum.iranminecraft.com/index.php?/forum/16-درخواست-ورود-به-تیم-مودریتور/

مراجعه کنید با تشکر 

لینک به دیدگاه
  • Cappuccino موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن