رفتن به مطلب

جلوگیری از آسیب به آیلند شما!


slayer

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

یه باگ هست که داخل SkyBlock جدیدا پلیرا متوجهش شدن، و این باگ باعث میشه که اون افراد با استفاده از یک ابزار که اسمش رو اینجا نمیگم تا بعضی افراد از این باگ استفاده نکنند، به آیلند شما آسیب برسونو بدون اینکه حتی دسترسی داشته باشن!

حالا من نمیومدم که باگ رو فقط بهتون بگم، باگ گزارش شده اما اومدم که راه های جلوگیری ازش رو بهتون آموزش بدم تا زمانی که پیگیری های لازم برای رفع باگ صورت بگیره.
1. به هیچ عنوان آیلند خودتونو باز نگذارید (/is open).
2. اگه pw دارید یا خیلی مهمه که آیلندتون باز باشه سعی کنین از بلاک های چوب و هر وصیله چوبی دیگه یه اتاق برای اسپان ایلندتون بسازین و یه در چوبی هم براش قرار بدید یا فارم خودتونو کاملا با پوشش چوبی بسازین چون این بلاک توسط اون باگ خراب نمیشه (البته نگران وسایل SlimeFun هم نباشید اون ها هم نمیشه کنده بشن) و اینکه اون فارم یا محل اسپان هیچ گونه راهی به کل آیلند نداشته باشه
3. لول های خودتونو با پوشش چوبی کاور کنید.
4. افراد مشکوک بن کنید!! /is ban [name] برای فهمیدن افراد مشکوک کسایی هستن که داخل چت درخواست وسیله ای به اسم rubber رو میکنن که پایه ساخت ایتم باگ هست و فروشنده این ایتم.

این ها راه های مقابله با این باگ هستش و یه فیلم هم میزارم تا بعضی از ایتم های دیگه که در مقابل این باگ مقاوم هستن رو نشونتون بدم، واینکه اگر هم این باگ رو بلدید ازش استفاده نکنین!

مواظب خودتون باشید.

فیلم :
https://biaupload.com/static/files-2023-03/org-cd7849f11bbc1.mp4

لینک به دیدگاه
×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن