رفتن به مطلب

Keivan

Manager
 • تعداد ارسال ها

  30
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  18

تمامی مطالب نوشته شده توسط Keivan

 1. Keivan

  فرم عضویت Helper

  برای عضویت در تیم Helper داخل همین پست فرم رو پر کنید و برای ما ارسال کنید. قبل از پر کردن فرم حتما نکات درخواست عضویت برای ورود به تیم Staff را مطالعه کنید نکته عنوان پست باید با نام شما در بازی یکسان باشد در غیر این صورت درخواست شما بررسی نمی شود. تا زمان بررسی درخواست شما صبور باشید و از ارسال پست تکراری خودداری کنید. نام : سن : چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) : آیا سابقه بن در سرور رو داشتید (توضیح) : چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور فعال باشید : به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید : مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) : خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) :
 2. Keivan

  نکات و قوانین تیم Media

  رنک "Media" : این رنک به کسانی داده خواهد شد که قادر باشند زمانی که استریمر و یا سازنده ی ویدیو در سرور باشد به آنها کمک کند و تمامی مشکل های استریمر ها و سازنده ی ویدیو ها باید توسط این رنک به تیم مدیریتی گزارش داده شود شرایط رنک Media : داشتن حداقل 17 سال سن. آشنایی با پلتفرم های استریم و ویدیو. مسلط بودن به تمامی ابزار ماینکرافت برای کمک رساندن به استریمر و سازنده ویدیو. حضور داشتن در زمانی که استریمر و سازنده ویدیو درون سرور درحال استریم و یا ریکورد میباشد . رنک "Aparat" : این رنک به کسانی داده میشوند که در پلتفرم آپارات مشغول به فعالیت باشند . شرایط رنک Aparat : حداقل یکی از ویدیو های شما در ماه گذشته باید 1000 بازدید کننده را دریافت کرده باشد. گذاشتن هفته ای ویدیو از سرور و دریافت بین 200 تا 1000 بازدید کننده. تعداد ساب های شما مهم نیست فقط باید بازخورد ویدیو شما از 1k بیشتر باشد. گذاشتن IP و اسم سرور در توضیحات و عنوان ویدیو. داشتن حداقل 2 ویدیو برای ایران ماینکرفت داخل چنل. نداشتن فیک ویو و دنبال کننده . مسلط به قوانین سرور . فعال بودن چنل شما. رنک "YouTube" : این رنک به کسانی داده میشود که در پلتفورم YouTube مشغول به فعالیت باشند . شرایط رنک YouTube : داشتن 500 Subscribe. دریافت بیش از 300 ویو در یکی از ویدیو های یک ماه گذشته خود. گذاشتن ویدیو های هفتگی از سرور و دریافت بیش از 300 ویو . گذاشتن IP و اسم سرور در توضیحات و عنوان ویدیو. داشتن حداقل 2 ویدیو برای ایران ماینکرفت داخل چنل. نداشتن فیک ویو و دنبال کننده. مسلط به قوانین سرور. فعال بودن چنل شما. رنک "Streamer" : این رنک به کسانی داده میشود که بتواند از سرور استریم کنند . شرایط رنک Streamer : حداقل یکبار در هفته تمامی تایم خود در استریم را به سرور ما اختصاص دهند داشتن بیش از 5k بازدید کل. داشتن بیش از 15 - 30 ویور ثابت. حداقل کیفیت استریم 720. IP و اسم سرور در استریم باید مشخص باشد. در استریمی که برای ایران ماینکرفت می کنید نباید راجب سرور های دیگر صحبت شود. مسلط به قوانین سرور. نکات مربوطه : استریمر به سه رنک تقسیم میشود که برای دریافت رنک های دیگر آن مانند "GoldenStreamer" و "DiamondStreamer" لازم است شما با داشتن بدج مربوطه در پلتفرم اپارات حداقل شرایط یک استریمر معمولی هم داشته باشید. تمامی تیم مدیا دارای حمایت های داخل سرور مانند کیت و پول و در واقعیت در صورت کسب رضایت تیم مدیریتی حمایت مالی خواهند شد . برای حفظ رنک شما باید : *به صورت مداوم استریم و ویدو درست کنید. *حداقل هفته ای 200 بازدید کننده در ویدیو و 20 بازدید کننده در استریم داشته باشید. *تیم مدیریتی میتواند بدون در نظر گرفتن شرایط بالا به کسی رنک مدیا دهد.
 3. زمانی که دارید پست درخواست عضویت خودتون رو درست می کنید لطفا با جزئیات کامل فرم هارو پر کنید. به یاد داشته باشید تا تمام فرم های ذکر شده را به طور کامل و اطلاعات را دقیق پر کنید که شانس قبول شدن پست شما بیشتر شود. نکات: به هیچ عنوان پست بازیکنان دیگرو رو کپی نکنید زیرا باعث رد شدن درخواست شما می شود اطلاعات یکسان را با کلمات مختلف در فرم خود تکرار نکنید قبل از درخواست، مطمئن شوید که در بازی و دیسکورد به خوبی فعال هستید زمانه و حوصله ی زیادی برای پر کردن فرم خود بگذارید زیرا تمام اطلاعاتی که وارد می کنید اهمیت بالایی دارد و به صورت دقیق بررسی می شود اگر تازه وارد سرور شدید، مستقیماً درخواست عضویت نزارید، در عوض وقت خود را صرف آشنایی با سرور و جامعه ی ایران ماینکرفت کنید اگر قصد دارید تا یک ماه پس از قبول شدن درخواست شما به تعطیلات بروید، به هیج عنوان درخواست عضویت نزارید درخواست عضویت خود را اسپم نکنید، اگر درخواست شما رد شد باید 2 هفته از درخواست قبلی شما گذشته باشد پیش نیازها: داشتن اخلاق و توانایی فعالیت در کار تیمی دسترسی داشتن به Discord , Telegram و Team Speak داشتن میکروفن برای صحبت و برقراری ارتباط حداقل 48 ساعت داخل سرور بازی کرده باشید مسلط بودن به گیم مودها و قوانین سرور نداشتن سابقه Mute , Kick , Ban در 2 هفته ی گذشته توانایی فعالیت 4 ساعت در روز داشتن سن +16 پیش نیاز Moderator موارد بالا به علاوه آشنایی با برنامه های زیر و کلاینت ها میباشد -Last Activity viewer -Usb Scanner -Utiliry mod -Vanitiy mod -Everything -Process Hacker -Any Desk به طور کلی، درخواست شما متعلق به شماست. شما می توانید هر کاری که می خواهید با آن انجام دهید. اما وقتی درخواست دادید، این را به خاطر داشته باشید: بازیکنان ممکن است شما را در بازی بشناسند، اما ما شما را به خوبی آنها نمی شناسیم. ما درخواست شما را بیشتر از آنچه در بازی انجام می دهید قضاوت خواهیم کرد. بعد از قبول شدن درخواست شما ‎‫مسئول‬‎ مربوطه داخل پست یک زمان و تاریخ به شما میدهد که شما باید داخل دیسکورد یا تیم اسپیک حضور داشته باشید. اگر به هردلیلی نتونستید در اون تاریخ حضور پیدا کنید درخواست شما رد می شود و نمی توانید تا 2 هفته ی آینده درخواست عضویت بزارید.
 4. لطفا قبل از گذاشتن پست حتما نکات و قوانین تیم Media را مطالعه کنید برای ارسال درخواست خود روی دکمه ایجاد موضوع جدید کلیک کنید و فرم پایین را پر کرده و برای ما ارسال کنید. نکته عنوان موضوع را حتما اسم خودتون در سرور باشد در غیر این صورت پست شما بررسی نمی شود. لطفا تا زمان بررسی صبور باشید و از ارسال پست تکراری خودداری کنید. فرم پایین رو کامل و با دقت پر کنید. فرم درخواست نام : سن : پلتفرمی که در آن فعالیت می کنید : چه مدت در پلتفرم خود فعالیت دارید : هفته ای چند بار می توانید فعالیت کنید ( استریم , ساخت ویدیو ) : لینک چنل شما : هفتگی چقدر بازدید دریافت می کنید (استریم یا ویدیو ) : آیا به قوانین سرور مسلط هستید :
 5. بسمی تعالی ضمن تشکر از انتخاب سرور ایران ماینکرفت لازم است پیش از خرید قوانین و توافق نامه را مطالعه فرمایید. برای دسترسی به قابلیت های بیشتر در گیم باید اقدام به خرید رنک کنید ، رنکی که خرید میکنید مدت دار میباشد و طی این مدت شما قابلیت های بیشتری نسبت به افراد رنک پایین خواهید داشت که در سایت فروشگاه درج شده است. شرایط و ظوابط خرید رنک 1. تمامی محتوای سرور در پیرو قوانین و مقررات جمهوری اسلامی میباشد. 2. در صورت خرید رنک به هیچ عنوان امکان برگشت و پس دادن رنک امکان پذیر نمیباشد پس رنک خود را با دقت خرید کنید. در صورت پیشامد شرایط خاص برای برگشت وجه حتما باید احراز هویت انجام دهید ! 3. جهت جلوگیری از خرید های فیشینگ و تایید مالکیت شماره همراه خود توسط سامانه یک کد تایید یکبار مصرف از طرف جیگسا ماینکرافت برای شما ارسال خواهد شد. 4. در صورت نقض قوانین سرور مسئولیت و عواقب بن بودن و کم شدن زمان رنک بر عهده خودتان خواهد بود ! 5. هر گونه سو استفاده از رنک (به اشتراک گذاشتن اکانت به دیگران، همکاری با متخلف و یا Cheater ، استفاده از Bug ،آزار و اذیت بازیکنان ، و سایر مواردی مشابه) موجب ظبط رنک و حتی محرومیت شما از سرور خواهد شد و هزینه پرداختی برگشت داده نمیشود ! 6. در صورت بروز مشکل خرید از به اشتراک گذاشتن اطلاعات خرید بجز کد پیگیری هشتگ دار (#) به Helper و Moderator خودداری کنید و حتما مشخصات کامل را به تیم Admin و یا رنک بالاتر اطلاع رسانی کنید. قوانین ممکن است در زمان و پیشامد های خواص تغییر کند و شما موظف هستید قبل از خرید مجدد رنک قوانین را مطاله کنید نوشته شده توسط تیم مدیریتی ایران ماینکرفت – تاریخ 27-12-1400
 6. Keivan

  فرم رفع محرومیت

  اگر شما از سرور محروم شدید می توانید در این بخش درخواست خود را پست کنید و ما بررسی کنیم. نکات برای ارسال درخواست رفع محرومیت روی ایجاد موضوع جدید کلیک کنید و پست خود را ارسال کنید. تمام فرم هارو با دقت کامل پر کنید. هرگونه اسپم و حرف الکی باعث رد شدن درخواست شما می شود. شما فقط می توانید هر ماه یک درخوست رفع محرومیت بزارید. اگر در 2 هفته گذشته تعداد Mute , Warn های شما زیاد باشد درخواست شما قبول نمی شود. اگر به دلیل تبلیغ محروم شدید نمی توانید پست بزارید زیرا محرومیت شما برداشته نمی شود. اگر به دلیل Insult Staff محروم شدید ابتدا باید رضایت شخصی که بهش فحاشی کردید رو بگیرید بعد در این قسمت پست بزارید. فرم رفع محرومیت نام : نام شما در بازی : دلیل محرومیت شما : شخصی که شمارو محروم کرده : آیا در 2 هفته گذشته Mute یا Warn دریافت کردید : آیا در ماه گذشته محروم شدید : قوانین سرور رو مجدد مطالعه کردید :
 7. Keivan

  قوانین عمومی

  قوانین عمومی سرور خرید و فروش خارج از فروشگاه سرور هرگونه خرید و فروش خارج از فروشگاه سرور ممنوع بوده و در صورت مشاهده کل داریی فروشنده و دارایی خریداری شده خریدار ظبط (Take) میشود در نتیجه اگه این کار را کردید و طرف از شما کلاهبرداری کرد علاوه بر اینکه رسیگی نمیشود باعث مجازات شما نیز میشود! ️ مجازات (از چپ به راست در صورت تکرار): فروشنده: Suspend + 30 Day Ban \ Permanent Ban خریدار: گرفته شدن کل دارایی خریداری شده و در صورت تکرار Permanent Ban نکته : به فرد گزارش دهنده کل یا مقداری یا تمامی اموال فروخته شده شده داده میشود! نکته 2 : اگر کسی به شما کوچک ترین پیشنهادی برای فروش داد میتوانید با مدارک کافی ایشان را گزارش کرده و مقداری از امولی که قصد فروش آن را داشته بصورت رایگان دریافت کنید! اسکین و اسم : هرگونه یوزرنیم یا اسکین غیر اخلاقی توسط تیم استف دیده شود ابتدا باعث اخطار گرفتن شما و در صورت نادیده گرفتن اخطار باعث بن شدن شما میشود. ️مجازات : Permanent Ban Reason : Inappropriate Skin/Name فحاشی : هرگونه فحاشی به هر زبانی در هر گیم مود سرور باعث محرومیت شما میشود ️مجازات : تیم استف متناسب با جمله شما میتواند مقدار مجازات را در نظر بگیرد و مجازات ثابت بدین شکل است ️مجازات : 1h Mute / 24h Mute / 7d Ban (طبق شدت فحش میتوانید مجازات را تغیر دهید ولی در صورت دوباره فحاشی باید میوت شود در بار سوم بن شود) Reason : Insult اسپم کردن: فرستادن زیاد یک پیام در مدت زمان کم که موجب آزار پلیر ها شود با شما برخورد میشود ️مجازات : 1h Mute / 12h Mute / 1d Ban Reason : Spam تکرار حروف / Flooding in chat هر نوع تکرار و کشیدن حروف در چت بازی که باعث اذیت شدن پلیر ها شود با شما برخورد خواهد شد مثال : salammmmmmmmmmm ️ مجازات : Warn / 3h Mute /1d Ban Reason : Flooding in chat تبلیغ : تبلیغ هر سرور و هر گیمی که به مجموعه ایران ماینکرفت مربوط نباشد تبلیغ تلقی میشود و مجازات در پی دارد کسانی که اسم گیم دیگری را تبلیغ میکنند بار اول تذکر داده شود. ️مجازات : 5d Ban / 30d Ban / Permanent Ban Reason : Tabligh چیت و کلاینت : هرگونه مد یا کلاینتی که باعث بهم خوردن بالانس و تعادل بازی شود باعث بن شدن شما میشود. استفاده کردن از مد هایی همانند: kill aura, auto mine, afk mine, afk fishing, anti-knockback, x-rays, auto-clickers, click macros, freecams, maps with player locations و هرگونه مد مشابه باعث بن شدن شما میشود. همچنین دانستن اینکه هم تیمی شما دارای چیت هست و شما او را ریپورت نکنید باعث بن شدن کل تیم میشود ️مجازات : 3d Ban / 5d Ban / 7d Ban Reason : Cheat سو استفاده از باگ : / Abuse Bug هرگونه استفاده از باگ و یا خبر داشتن از کسی که باگ میزند و ریپورت ندادن ان باعث بن شما میشود. ️مجازات : 5d Ban / 20d Ban / Permanent Ban نسبت به ابیوز انجام شده با مجازات می‌تواند کم یا زیاد شود مولتی اکانت : ساخت اکانت دوم فقط جهت تغییر نام ، اطلاع رسانی مشکل ورود اکانت اصلی به استف و یا ترک اکانت اول مجاز میباشد ️مجازات : 7d Ban / 15d Ban / 30d Ban Reason : Multi Acc اعتراف کردن به چیت : هرگونه اعتراف به زدن چیت باعث کم شدن مجازات شما میشود ️مجازات : 2d Ban / 5d Ban / 7d Ban Reason : Admiting To Cheat ترول پلیر های تازه وارد هر نوع ترول پلیر تازه وارد مانند مسخره کردن و بد رفتاری با ان ها باعث محرومیت بدون اخطار شما میشود ️مجازات : 1d Ban / 7d Ban / 30d Ban / Permanent Ban Reason : Troling NewPlayer ترول به وسیله چت و بازی هر نوع ترول پلیری به وسیله چت و بازی مانند زدن Alt+F4 به شما پول میدهد و کامند های متفرقه که هیچ استفاده ای در سرور ندارند و جهت مسخره کردن گفته میشود با شما برخورد میشود ️مجازات : Warn / 6h Mute /1d Ban/ 3d Ban Reason : Troling توهین به سرور و استف : هرگونه توهین به سرور باعث 20 روز بن و در صورت تکرار بن داعمی خواهید شد هرگونه توهین به تیم مدیریتی با مجازات زیر روبرو خواهید شد ️مجازات : 1d Ban / 3d Ban / 15d Ban Reason : Insult Server/Staff
 8. Keivan

  فرم عضویت Moderator

  برای عضویت در تیم Moderator داخل همین پست فرم رو پر کنید و برای ما ارسال کنید. قبل از پر کردن فرم حتما نکات درخواست عضویت برای ورود به تیم Staff را مطالعه کنید نکته عنوان پست باید با نام شما در بازی یکسان باشد در غیر این صورت درخواست شما بررسی نمی شود. تا زمان بررسی درخواست شما صبور باشید و از ارسال پست تکراری خودداری کنید. نام : نام شما در بازی : سن : چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) : آیا سابقه بن در سرور رو داشتید (توضیح) : چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور فعال باشید : به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید : مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) : چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید : خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) :
 9. Keivan

  قوانین دیسکورد

  دیسکورد چیست ؟ دیسکورد یک برنامه ارتباطی رایگان میباشد که برای گفتگو و چت متنی با سایر افرادی که به سرور نیز متصل هستند استفاده می شود. داخل دیسکورد ما کانال های مختلفی را ارائه می دهیم که می توانید به آنها بپیوندید. مانند قوانین و آموزش گیم مودها، راهنما و پشتیبانی و کانال های عمومی . چگونه دیسکورد رو دانلود کنید ؟ ابتدا باید یک حساب کاربری در اینجا ایجاد کنید. سپس ایمیل خود را بررسی کنید و حساب خود را تأیید کنید. شما می‌توانید از نسخه مرورگر Discord استفاده کنید یا نسخه PC / Android / IOS را از اینجا دانلود کنید. چگونه به دیسکورد ایران ماینکرفت متصل شوید ؟ شما می توانید در حین اینکه به دیسکوردتون متصل هستید با کلیک روی ایران ماینکرفت دیسکورد به سرور ما بپیوندین. قوانین دیسکورد ایران ماینکرفت بی احترامی و مسخره کردن اعضای دیسکورد Warn / 1H Mute / 1D Mute / 1D Ban تظاهر کردن به کسی که نیستید ( Admin / Helper / ... ) Warn / 1H Mute / 1D Mute / 1D Ban استفاده از اسم و عکس های نامناسب Warn / 1D Ban / 7D Ban / Permanent Ban بحث سیاسی و خارج از بازی ماینکرفت Warn / 1H Mute / 1D Mute / 1D Ban ارسال پیام به صورت حروف بزرگ ( Capslock ) Warn / 1H Mute / 1D Mute / 1D Ban تشویق کردن اعضا برای زیرپا گذاشتن قوانین Warn / 1H Mute / 1D Mute / 1D Ban هرگونه شوخی و مسخره بازی در زمان کمک به یک بازیکن Warn / Kick / 1H Mute / 1D Ban ارسال پیام های تکراری در زمان محدود ( Spam ) 1H Mute / 1D Mute / 3D Mute / 1D Ban ارسال هرگونه لینک های تایید نشده و Scam 1D Ban / 7D Ban / Permanent Ban بی احترامی به تیم Staff و Server Permanent Ban ارسال هرگونه محتوای +18 Permanent Ban عضو شدن با اکانت دیگر در زمانی که اکانت اصلی شما محروم است Permanent Ban تبلیغ سرورهای دیگر ( ارسال IP / Invite Link / Aparat Channel / YouTube Channel ) Permanent Ban نکته : این قوانین ممکن هست در هر زمان به دست تیم مدیرتی تغییر کند
 10. Keivan

  قوانین انجمن

  قوانین کلی انجمن رعایت ادب و احترام در انجمن بسیار حائز اهمیت است و هرگونه اسپم، توهین و بی‌احترامی به هر شکل، مجازات و حتی محرومیت از انجمن را در پی دارد. استفاده از زبان پارسی الزامیست. تمامی پلیرها موظف هستند برای ارسال مدارک شکایات و فرم درخواست های عضویت و قرار دادن گزارش کار باید فقط از آپلود سنتر اختصاصی سرور استفاده کنند ، در صورت استفاده از آپلود سنتر های دیگر درخواست و یا شکایت های شما به طور مستقیم رد خواهد شد . لینک آپلود سنتر : Biaupload.com پست‌های مربوط درخواست‌ها و موارد مشابه بین 1-3 روز نیاز به بررسی دارد. لطفا از اسپم، پیگیری آن‌ها داخل سرور، تلگرام و... خودداری کنید و قبل از ارسال پست، تمامی جوانب آن‌را در نظر بگیرید و با اطمینان کامل آن‌را ارسال کنید؛ چراکه امکان پس گرفتن و بازگشت به قبل وجود ندارد! لطفا قبل از ارسال پست، خصوصا پست‌هایی که از نظر امنیتی و زمان ارسال از اهمیت بالایی برخوردار هستند ( مثال: درخواست عضویت در تیم استف )، آن‌ها را به دقت مورد بررسی قرار دهید که به ویرایش نیاز نداشته باشند؛ چرا که ادمین مربوطه می‌تواند پست‌هایی که بعد از ارسال، ویرایش شده‌اند را بنا به دلایل امنیتی و رعایت حقوق پلیرها، در نظر نگیرد. ساختن Multi Account در انجمن برای یک Account داخل سرور ممنوع است و در صورت مشاهده اکانت‌ها برای همیشه مسدود خواهد شد! ( برای تغییر اطلاعات با مدیران سایت تماس بگیرید ) فعالیت داخل انجمن ( ارسال پست و... ) به جای دیگران، مجاز نیست! username وارد شده باید با نام شما داخل سرور مطابقت داشته باشد. استفاده از عکس‌های نامناسب برای پروفایل و کاور مجاز نیست. با پست‌های سیاسی، مذهبی، قومیتی، تبلیغات غیر مجاز و خلاف قوانین کشور به شدت برخورد خواهد شد. منتشر کردن اطلاعات شخصی و زیر پا گذاشتن حقوق دیگران مجازات در پی دارد. هرگونه سواستفاده از اکانت دیگران داخل انجمن مجازات در پی دارد. پست‌های مربوط به درخواست‌ها و... که دارای فرم آماده هستند، باید کاملا مطابق فرم پر شوند و کامل نبودن اطلاعات، در زمان و نحوه رسیدگی بسیار مؤثر خواهد بود. در انتخاب متن پست‌ها، نام فایل‌ها (مدارک ارسالی) و... دقت لازم را بکار بگیرید؛ به صورت خلاصه در صورت مشاهده صحبت های بیمورد در متن پست های انجمن، ارسال هر گونه متن بیمورد خارج از موضوع پست بر اساس نظر تیم مدیریتی پست شما رد خواهد شد و شما اخطار دریافت خواهید کرد . ارسال هرگونه Emoji در پست ها ممنوع بوده در صورت دیده شدن اخطار دریافت خواهید کرد . در رابطه با مواردی که داخل قوانین نوشته نشده است، مدیران سرور تصمیم‌گیری خواهند کرد. قوانین داخل انجمن در هر زمانی ممکن است ویرایش شوند.
 11. Keivan

  قوانین تیم اسپیک

  قوانین عمومی سرور تیم اسپیک : تیم اسپیک به صورت آزاد میباشد و مستلزم رعایت قوانین زیر میباشد . موارد زیر ممنوع میباشد . و قوانین چنل نیز هستند. (در صورت عدم رعایت ، با توجه به تصمیم مدیران بخش به مدت زمان 1 ساعت الی 12 ماه کاربر از سرور محروم و اخراج خواهد شد) 1. شوخی کردن با افرادی که با شما آشنایی ندارند و یا تمایلی به شوخی با شما را ندارند 2. بحث در مورد امور سیاسی کشور 3. انجام اعمال ضبط صدا (Recording) و یا پخش صدا های ضبط شده 4 . تبلیغ کردن ادرس (***** Address ) سرور های تیم اسپیک ( عمومی و خصوصی ) 5. تبلیغ کردن هر گونه لینک ، ادرس سایت و ارجاع به منبع خاص (فروش هرگونه سرویس و یا خدمات مجازی و فیزیکی نیز شامل این قوانین میباشد) 6. بی احترامی کردن به مدیران بخش 7. ایجاد عملیات SPAM در هر کدام از اتاق های سرور (جابجای مکرر در اتاق های سرور نیز شامل این قوانین میباشد) 8. ایجاد اختلاف و تفرقه بین مدیران و کاربران سرور 9. تهدید به ایحاد اختلال در کارکرد سرور 10. استفاده از اواتار هایی که از نظر اخلاقی با قوانین حال کشور مطابقت ندارد 11. ایجاد گروه هایی برای اختلال در سیستم و یا فحش و.. در این سرور ممنوع بوده و در صورت مشاهده مدیران حق انحلال گروه مربوطه محروم کردن کاربران را از سرور دارند. 12. گزاشتن Nick Name های دیگران و مسخره کردن.. 13. ساخت چنل هایی که با اسم های دیگران و یا فحش باشد ! 14. تمامی ممبر های تیم اسپیک در سرور باید دارای رنک | Verify Done باشند برای گرفتن این رنک میتوانید وارد چنل Request Rank : Verify Done 15.هر گونه تغییر نام در سرور تیم اسپیک ممنوع بوده و پلیر فقط میتواند اسم داخل بازی خود را و یا اسم واقعی خود را قرار دهد. در تیم اسپیک شوید *لازم به ذکر است که تیم مدیریتی می‌تواند حتی بدون اخطار قبلی شما را از سرور محروم کند. مجازات : هرگونه تبلیغ در تیم اسپیک بن دائمی به همراه دارد هرگونه افشا سازی دیگران بن دائمی به همراه دارد توهین به ممبر از طریق پوک، تکست ، ویس | 10 روز بن توهین به هلپر از طریق پوک، تکست ، ویس | 20 روز بن توهین به ادمین از طریق پوک، تکست ، ویس | 40 روز بن در صورت مشاهده هر گونه ریکورد گرفتن (ضبط صدا ) 30 روز بن در صورت گزاشتن ریکورد دیگران 30 روز بن هرگونه Spam از طریق Poke ،Text ، Voice 5 روز بن تیم مدیریتی در صورت صلاحدید می‌تواند قوانین را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد و شما موظف هستید که از آخرین تغییرات قوانین اطلاع داشته باشید. با رعایت قوانین، لحظات شاد و زیبایی را برای خود و دوستانتان بسازید... تیم مدیریتی مجموعه IranMineCraft همواره در تلاش است تا محیطی مناسب برای شما کاربران محترم فراهم آورد لذا از شما عزیزان نیز درخواست می‌شود ما را در انجام این امر یاری نمایید... شاد باشید...
×
×
 • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن