رفتن به مطلب

فرم عضویت Moderator

ارسال های توصیه شده

• Admin
در ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ در 01:34، mohamadhosyn گفته است:

سلام تی جی من محمدم قبلاً ببار ازم تست گرفید و قبولم شدم اما سنم پایین بود و سمتش نرفتم اما الان به سنه مجاز رسیدم دیسکورد پیام بدم ؟

نام : محمد حسین

نام شما در بازی : nob_boy

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) : 2 سال از اول های سیزن پیش بودم 

آیا سابقه بن در سرور رو داشتید (توضیح) : بله اما کم بیشترش بی دلیله و تقصیر ایو هست ayo_aux

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور فعال باشید : از ۱ تا ۹ 

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید : همشون سرور هم دارم

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) :تسلط به اینگلیسی کامل و محارت های کد نویسی مثله python scc java html wordpress unity c++ ووو... هکرم هستم بخواین اثبات میکنم اینا رو

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) : در حال حاضر در تلاش حفظ کردن مجازات ها هستم

چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید : نگو و نپرس 100٪

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : یه بچه که از دیدن فوش و فوش کاری داپلیکیت چیت ووو... خسته شده

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) : سرور های ایرانی رو خیلی درک میکنم تازه سرور خودمم که چون ایرانیه درکم به سرور ایران ماینکرافت بیشتر شده قبلاً سروایوال از لگ بسته میشد الان خیلی بشه توش ۲۰ نفره

سلام دوست عزیز درخواست شما قبول شد 
جهت تست در دیسکورد به بنده پیام دهید

!TJ#1745

لینک به دیدگاه
  • Admin
در ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ در 20:17، z8amir8z گفته است:

نام : امیر

نام شما در بازی : z8amir8z

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس)https://biaupload.com/do.php?imgf=org-f196ac6734381.png

آیا سابقه بن در سرور رو داشتید (توضیح) :  خیر

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور  فعال باشید : 6-4 ساعت

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید :  بدوارز و پرکتیس و گیم های مربوط به pvp

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : مربوط به چیت process hacker , everithing , any disk (ss) , reg edit , perfetch و...

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) : اگه بخونمش کامل میشه

چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید : کلا کارم مودریتوریه 8 ماه مود بودم و دوره داشتم و Utlity و Vanily و گوست کلاینتم ک تو خونمه

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : برا ماینکرافت خودمو میزارم جای ممبر و برای بچه های استف و... شوخ طبع 🙂

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) : مجبوری که نیس 😐 😐 ولی خب شاید درحدی باشم ک بتونم کاری برا سرور انجام بدم.

__mmd_TJ

لینک به دیدگاه

نام : آراد

نام شما در بازی : arad_gamr9

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) : 1 سالی میشه با اکانت های مختلف

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور  فعال باشید :5 یا 6 ساعت در روز

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید :  اسکای بلاک ولی خیلی وقت ها بیلد بتل

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : کانفیگ دیسکورد بلدم - شاپ دارم - سرور مایکرافتی دارم ( اترنوس هستش )

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) : 60%

چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید : 49 درصد

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : من آراد هستم - 15 سال سن دارم و در تهران زندگی میکنم - بازی هایی که خیلی علاقه دارم بهشون مایکرافت و روبلاکس هستن . و در روز خیلی فعالیتم بالاست و می تونم بگم نصف زندگیم شده مدریت شاپم و پول در آوردن

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) :  چون سرور های تیرکس قوانینشون خیلی سخته و کلا حال نمیکنم با تیرکس و بنظرم ایران مایکرافت بهتر از تیرکس هست چون تو ایران مایکرافت بیلد بتل هست ولی تو سرور تیرکس با این عظمت همچین گیم مود خفنی رو نداره

لینک به دیدگاه
20 دقیقه قبل، john wick گفته است:

نام : آراد

نام شما در بازی : arad_gamr9

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) : 1 سالی میشه با اکانت های مختلف

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور  فعال باشید :5 یا 6 ساعت در روز

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید :  اسکای بلاک ولی خیلی وقت ها بیلد بتل

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : کانفیگ دیسکورد بلدم - شاپ دارم - سرور مایکرافتی دارم ( اترنوس هستش )

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) : 60%

چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید : 49 درصد

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : من آراد هستم - 15 سال سن دارم و در تهران زندگی میکنم - بازی هایی که خیلی علاقه دارم بهشون مایکرافت و روبلاکس هستن . و در روز خیلی فعالیتم بالاست و می تونم بگم نصف زندگیم شده مدریت شاپم و پول در آوردن

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) :  چون سرور های تیرکس قوانینشون خیلی سخته و کلا حال نمیکنم با تیرکس و بنظرم ایران مایکرافت بهتر از تیرکس هست چون تو ایران مایکرافت بیلد بتل هست ولی تو سرور تیرکس با این عظمت همچین گیم مود خفنی رو نداره

لینک به دیدگاه

نام : محمد

نام شما در بازی : BadBoyGanG

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید  : 6-7

آیا سابقه بن در سرور رو داشتید  :  خیر

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور فعال باشید : 7 ساعت

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید :  همشون

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : خیر

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید  : کامل

چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید : خیلی زیاد

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید  : فردی آروم و با حوصله و با ادب

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند :  برای پیشرفت ایران ماینکرفت و پیشرفت خودم تا بتونیم کنار هم خدمات خوبی به مردم اراعه بدیم

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ در 13:48، _TJ_ گفته است:

__mmd_TJ

سلام 

تشکر. پیام رو دادم

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ در 13:48، _TJ_ گفته است:

!TJ#1745

TJ درخواست دادم قبول کن id discord : im0mamad01

لینک به دیدگاه

نام :  پارسا

نام شما در بازی : ToDo

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) :

[URL=https://*****/view/img_20240117_215929_226_sd5t.jpg][IMG]https://s6.*****/files/img_20240117_215929_226_sd5t_thumb.jpg[/IMG][/URL]

آیا سابقه بن در سرور رو داشتید (توضیح) :  no

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور فعال باشید :

4 . 5 saat ایام امتحانات حقیقتا 3 , قابل درکه دیگه

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید :  

Hard Survival , sky block , and so on

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : برنامه نویسی فرانت اند [ parsaoveshli.ir ] کانفیگ سرور دیسکورد و زبان انگلیسی ....

ناگفته نماند یخورده کرافیگ  کار کردم

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) : 

فول نیمه به ۸۰٪

چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید :

به طور کامل 

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : 

پسری هستم ۱۷ ساله صبور و با ادب ، لفظ .‌.......  

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) :  داشتن ۵ سال سابقه استفی ، منیجری ، دولوپری ( 2 سال) و اونری .... و بحث پز نی ولی سیستم 64 میلی دارم که رندری هرچیزی رو بخواید فول جواب میده:]

ویرایش شده توسط ToDo
عکس
لینک به دیدگاه
  • Manager

سلام وقت بخیر

دوستانی که درخواستشون پیگیری نمیشود، به آیدی من در دیسکورد اطلاع بدهند.

آیدی org.cappuccino

در سرور ایران ماین کرفت منتظر شما هستم

لینک به دیدگاه

اسم : کیارش محمودی 

اسم داخل بازی : MZ_GP

play time : یه ماه

/به گیم مود بدوارز مسلطم

خودم : یه پسر که عاشق بازی ماینکرافت و به گیم مود فکشن و بدوارز علاقه داره 

چیت : مسلطم به صورت عالی و مطعالی 

تا حالا یک بار بن شدم

چرا باید قبول کنید : چون نمیدونم

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

نام: حسین

نام شما در بازی: hosseinsh_az560

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرافت بازی کردید؟ https://biaupload.com/do.php?imgf=org-919789c1299d3.jpg 

آیا سابقه بن در سرور داشتید؟ خیر

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور  فعال باشید : 2-6 ساعت

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید :  سرویوال - اسلایم فان - ارکید 

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : آشنایی کامل کار با ویندوز هر حد advanced - نیمه تسلط در فوتوشاپ و تسلط نیمه در اشکال یابی 

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید : کامل

چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید : آشنایی کامل با چیت و تسلط نیمه در کلاینت ها دارم.

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید : با حوصله - محترم - صبور

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند : دلیلی خاصی نداره. هدف فقط راهنمایی هست و تمام...

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

نام : اراد

نام شما در بازی : aradarg

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) : 5d و 15h در دیسکورد می تونم بفرستم اینجا اپلود نشد متاسفانه

آیا سابقه بن در سرور رو داشتید (توضیح) :  اره متاسفانه رمز ام دست دوستم بود و الت اک بن شدم الان دیگه کسی پسورد ام را ندارد

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور  فعال باشید :۲ ساعت

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید :  slimefun skyblock arcade bedwars 

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : anydesk world exel بلدم

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) :  کاملا مسلط هستم و هروز مرور می کنم

چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید : کاملا با کلایت ها اشنایی دارم 

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : من اراد امینی هستم ۱۴ ساله از تهران صبور 

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) :  من می خواهم مودریتور شوم تا بتونم به پلیر ها کمک کنم و پلیر هایی که از هر نوع چیت استفاده می کنند بن کنم

لینک به دیدگاه

با سلام اگر  نام نمایشی با اسم در بازی یکی نیست لطفا قبول کنید نمی شد تغیر داد

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) : 5d و 15h در دیسکورد می تونم بفرستم اینجا اپلود نشد متاسفانه

آیا سابقه بن در سرور رو داشتید (توضیح) : اره متاسفانه رمز ام دست دوستم بود و الت اک بن شدم الان دیگه کسی پسورد ام را ندارد

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور فعال باشید :۲ ساعت

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید : slimefun skyblock arcade bedwars 

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : anydesk world exel بلدم

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) : کاملا مسلط هستم و هروز مرور می کنم

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : من اراد امینی هستم ۱۴ ساله از تهران صبور 

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) : من می خواهم مودریتور شوم تا بتونم به پلیر ها کمک کنم و پلیر هایی که از هر نوع چیت استفاده می کنند بن کنم

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

1-عرشیا
2-arshia_1221
15-3
4-نمیدونم از کجا بفهمم ولی تو سیزن های قبل سروایول خیلی پلی میدادم و پلی تایم بالای 200 داشتم
5-بین 1 تا 8 ساعت
6- بیشتر گیمود های سرور
7- نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر پاورپویت انی دسک وورد
8-مسلطم و مرور میکنم
9-تمامی چیت هارا میدانم
10- ادمی صبور ارام و با انگیزه ( در برابر مشکلات )
11-کمک به پلیر های مطلوم و قطع دستان کسانی ک سوء استفاده می کنند

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۱/۵/۱۱ در 20:53، Keivan گفته است:

برای عضویت در تیم Moderator داخل همین پست فرم رو پر کنید و برای ما ارسال کنید.

قبل از پر کردن فرم حتما نکات درخواست عضویت برای ورود به تیم Staff را مطالعه کنید

📘نکته 

عنوان پست باید با نام شما در بازی یکسان باشد در غیر این صورت درخواست شما بررسی نمی شود.

تا زمان بررسی درخواست شما صبور باشید و از ارسال پست تکراری خودداری کنید.

نام : 

نام شما در بازی : 

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس)

آیا سابقه بن در سرور رو داشتید (توضیح) :  

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور  فعال باشید :2ساعت به بالا

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید : سروایوال-اسلام فان-اسکای بلاک-ارکید 

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) :کانال دارم تو -اپارات-اینستا-روبیکا-یوتوب

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) : چند تا قانون نام می برم فوش میوت1ساعت فوش ناموسی7ساعت  چیت بن داعم

چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید :یک سوال چیت و کلایتیون چیه 

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : من ماین کرافتی که به سرور ایران ماین کرافت علاقه بالایی دارم و چند تا استیریمر به داخل این سرور اوردم 

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) :  به دلیل اینکه کسی نمی توانه به ایران ماین کرافت علاقه داشته باشه

لینک به دیدگاه
  • Admin
در ۱۴۰۲/۱۱/۴ در 23:33، MZ_GP گفته است:

اسم : کیارش محمودی 

اسم داخل بازی : MZ_GP

play time : یه ماه

/به گیم مود بدوارز مسلطم

خودم : یه پسر که عاشق بازی ماینکرافت و به گیم مود فکشن و بدوارز علاقه داره 

چیت : مسلطم به صورت عالی و مطعالی 

تا حالا یک بار بن شدم

چرا باید قبول کنید : چون نمیدونم

mmd_tj__

لینک به دیدگاه
  • Admin
در ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ در 16:38، hosseinsh_az560 گفته است:

نام: حسین

نام شما در بازی: hosseinsh_az560

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرافت بازی کردید؟ https://biaupload.com/do.php?imgf=org-919789c1299d3.jpg 

آیا سابقه بن در سرور داشتید؟ خیر

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور  فعال باشید : 2-6 ساعت

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید :  سرویوال - اسلایم فان - ارکید 

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : آشنایی کامل کار با ویندوز هر حد advanced - نیمه تسلط در فوتوشاپ و تسلط نیمه در اشکال یابی 

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید : کامل

چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید : آشنایی کامل با چیت و تسلط نیمه در کلاینت ها دارم.

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید : با حوصله - محترم - صبور

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند : دلیلی خاصی نداره. هدف فقط راهنمایی هست و تمام...

mmd_tj__

لینک به دیدگاه
  • Admin
در ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ در 20:09، a_arg گفته است:

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) : 5d و 15h در دیسکورد می تونم بفرستم اینجا اپلود نشد متاسفانه

آیا سابقه بن در سرور رو داشتید (توضیح) :  اره متاسفانه رمز ام دست دوستم بود و الت اک بن شدم الان دیگه کسی پسورد ام را ندارد

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور  فعال باشید :۲ ساعت

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید :  slimefun skyblock arcade bedwars 

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) :  کاملا مسلط هستم و هروز مرور می کنم

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : من اراد امینی هستم ۱۴ ساله از تهران صبور 

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) :  من می خواهم مودریتور شوم تا بتونم به پلیر ها کمک کنم و پلیر هایی که از هر نوع چیت استفاده می کنند بن کنم

mmd_tj__

لینک به دیدگاه
  • Admin
در ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ در 20:22، aradarg1 گفته است:

با سلام اگر  نام نمایشی با اسم در بازی یکی نیست لطفا قبول کنید نمی شد تغیر داد

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) : 5d و 15h در دیسکورد می تونم بفرستم اینجا اپلود نشد متاسفانه

آیا سابقه بن در سرور رو داشتید (توضیح) : اره متاسفانه رمز ام دست دوستم بود و الت اک بن شدم الان دیگه کسی پسورد ام را ندارد

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور فعال باشید :۲ ساعت

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید : slimefun skyblock arcade bedwars 

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) : کاملا مسلط هستم و هروز مرور می کنم

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : من اراد امینی هستم ۱۴ ساله از تهران صبور 

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) : من می خواهم مودریتور شوم تا بتونم به پلیر ها کمک کنم و پلیر هایی که از هر نوع چیت استفاده می کنند بن کنم

mmd_tj__

لینک به دیدگاه
  • Admin
در ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ در 17:48، arshia_1221 گفته است:

1-عرشیا
2-arshia_1221
15-3
4-نمیدونم از کجا بفهمم ولی تو سیزن های قبل سروایول خیلی پلی میدادم و پلی تایم بالای 200 داشتم
5-بین 1 تا 8 ساعت
6- بیشتر گیمود های سرور
8-مسلطم و مرور میکنم
9-تمامی چیت هارا میدانم

mmd_tj__

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۱/۵/۱۱ در 20:53، Keivan گفته است:

برای عضویت در تیم Moderator داخل همین پست فرم رو پر کنید و برای ما ارسال کنید.

قبل از پر کردن فرم حتما نکات درخواست عضویت برای ورود به تیم Staff را مطالعه کنید

📘نکته 

عنوان پست باید با نام شما در بازی یکسان باشد در غیر این صورت درخواست شما بررسی نمی شود.

تا زمان بررسی درخواست شما صبور باشید و از ارسال پست تکراری خودداری کنید.

نام : ایین

نام شما در بازی : minkraftayyn

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) : 162ساعت /بلد نیستم عکس ارسال کنم ولی تو دیسمورد اسکیرین شعر میگیرم

آیا سابقه بن در سرور رو داشتید (توضیح) :  هیچ وقت چون کان هایی مانند استفاده از چیت /فوش دادن /و قیره

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور  فعال باشید :2و3ساعت به بالا

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید :  انقدر زیاد که نمی تونم بنویسم

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : ورزشکار بودن و بلد بون  شطرنج و داشکتن کانال تو اپارات انستا روبیکا یوتوب

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) : لینک قانون هارو بده بخونم /برایModerator کافیه

چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید : هیچی فقط کارهایی که با چیتر ها مقابله می شه باید انجام بدی بلدم

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : من ماین کرافتی برای پیشرفت اینسرور تلاش می کنم

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) :  چون من مخوام سرور ایران ماین کرافت پیشرفت کنه 

با تشکر از گرون ایران ماین رافت

لینک به دیدگاه

1-عرشیا
2-arshia_1221
15-3
5-بین 1 تا 8 ساعت
6- بیشتر گیمود های سرور
8-مسلطم و مرور میکنم
9-تمامی چیت هارا میدانم

لینک به دیدگاه

نام : abbas

نام شما در بازی : `__JoKeR1387__`

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) :  join sv nmishe 

آیا سابقه بن در سرور رو داشتید (توضیح) :  na

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور  فعال باشید : 4ta5

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید :  All game

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) :  ziad bala nistm

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) :  90%

چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید : 80%

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : من یه فرد هستم که به دنبال کمک کردن به سرور ها باشم. بنده در سرور های ایرانی سابقه استف شدن دارم مانند : مدکرفت / گانمکس/کولدگیم/و......... 

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) : به خاطر اینکه بنده به سرور شما کمک میکنم و میخواهم سرور شما پیشرفت کند

لینک به دیدگاه
  • Admin
در ۱۴۰۳/۱/۱ در 14:50، arshia_1221 گفته است:

1-عرشیا
2-arshia_1221
15-3
5-بین 1 تا 8 ساعت
6- بیشتر گیمود های سرور
8-مسلطم و مرور میکنم
9-تمامی چیت هارا میدانم

mmd_tj__

لینک به دیدگاه

،،نام : آراد

نام در بازی : aradrz

چند ساعت داخل سرور ایران ماینکرفت بازی کردید [عکس] :  3 روز و 9 ساعت و 4 دقیقه داخل سروایول و نزدیک 20 ساعت داخل اسکای بلاک [ با موبایل دارم فرم رو پر میکنم و باگه نمیشه که عکس فرستاد ]

آیا سابقه بن شدن در سرور رو داشتید [ توضیح ] : نداشتم ولی یک بار میوت ۱ ساعته خوردم ساعت ۴ شب به دلیل یه حرف .

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور آنلاین باشید : اگر داخل تعطیلات باشه کل روز رو میتونم باشم و اگر داخل تعطیلات نباشه حدود ۲ تا ۴ ساعت اگرم امتحان داشته باشم حدود ۱ ساعت.

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید : به سروایول و اسکای بلاک البته سروایول بیشتر چون خیلی داخلش بیشتر پلی دادم.

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : من به دلیل لینکه پیسی ندارم خیلی مهارت زیادی ندارم اما دولوپر دیسکوردم و کاملا از ۰ تا ۱۰۰ دیسکورد رو بلدم . داخل ادیت با موبایل هم کمی استعداد دارم . ولی بیشتر تمرکزم روی ماینکرفته.

خب زیاد مثلا من خودم رنک جیگ دارم و میدونم اگر تیپی کیل کنم فرد اس اس یا ویدیو داشته باشه در جا بنم و اگر فحاشی کنم میوتم و.... 

کمی آشنا هستم مثل xray و خب یکم تشخیصش سخته اما یکمی بلدم. ( تا حالا چیت نزدم تو عمرم )

پلیر ماینکرفت از نسخه ۱.۱۲.۲ و خیلی وقته سروایول پلی میدم کاملا به اسلایم فان مسلطم داخل ایران ماینکرفت حدود یک سالی هست پلی میدم حتی فک کنم اسم قبلیتونم عاممم جیگسا بود یادم نیست درست...

ولی قبلا ارکید بازی میکردم.

آشنایی دارم با سرور و خب تا جایی ک بتونم کمک میکنم.

و خب افتخاره برام که جزو مدیر های سرور ایران ماینکرفت باشم ❤️

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) :  خب من نه با مدیری مشکل دارم نه با ممبری

و خب هر نظری بچه های مدیر و منیجیر و اونر و دولوپر و... از بچه های استف داشته باشن برای من نظرشون مورد اعتماده.

والا خب اسکای بلاک هلپر خیلی کمی داره و بیشتر وقت ها داخل سروایول هلپر ها نیستم یا یکنفر هست که ای اف کی عه 

اما خب رسیدگی هم بدک نیست

منم یک نفرم نمیتونم خیلی کاری کنم

ولی امیدوارم به سروری ک دوستش دارم بتونم نهایت تلاشم رو بکنم تا از عالی . عالی تر شه ❤️

لینک به دیدگاه

نام : پیام

نام شما در بازی : PAYAM89

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) : وقتی TAB میزنم ۱۱۰ ساعت

آیا سابقه بن در سرور رو داشتید (توضیح) : خیر 

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور  فعال باشید : 5 تا 6 ساعت

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید :  سروایول ، ارکید

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : زیاد مهارت ندارم

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) : قوانین را خوندم ۵۰٪ بلدم

چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید : زیاد

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : از کمک کردن به بقیه لذت میبرم اخلاق آرامی دارم

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) :  چون میتوانم برای سرور مفید باشم

لینک به دیدگاه
  • Admin
7 ساعت قبل، Aradrz گفته است:

،،نام : آراد

نام در بازی : aradrz

چند ساعت داخل سرور ایران ماینکرفت بازی کردید [عکس] :  3 روز و 9 ساعت و 4 دقیقه داخل سروایول و نزدیک 20 ساعت داخل اسکای بلاک [ با موبایل دارم فرم رو پر میکنم و باگه نمیشه که عکس فرستاد ]

آیا سابقه بن شدن در سرور رو داشتید [ توضیح ] : نداشتم ولی یک بار میوت ۱ ساعته خوردم ساعت ۴ شب به دلیل یه حرف .

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور آنلاین باشید : اگر داخل تعطیلات باشه کل روز رو میتونم باشم و اگر داخل تعطیلات نباشه حدود ۲ تا ۴ ساعت اگرم امتحان داشته باشم حدود ۱ ساعت.

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید : به سروایول و اسکای بلاک البته سروایول بیشتر چون خیلی داخلش بیشتر پلی دادم.

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : من به دلیل لینکه پیسی ندارم خیلی مهارت زیادی ندارم اما دولوپر دیسکوردم و کاملا از ۰ تا ۱۰۰ دیسکورد رو بلدم . داخل ادیت با موبایل هم کمی استعداد دارم . ولی بیشتر تمرکزم روی ماینکرفته.

خب زیاد مثلا من خودم رنک جیگ دارم و میدونم اگر تیپی کیل کنم فرد اس اس یا ویدیو داشته باشه در جا بنم و اگر فحاشی کنم میوتم و.... 

کمی آشنا هستم مثل xray و خب یکم تشخیصش سخته اما یکمی بلدم. ( تا حالا چیت نزدم تو عمرم )

پلیر ماینکرفت از نسخه ۱.۱۲.۲ و خیلی وقته سروایول پلی میدم کاملا به اسلایم فان مسلطم داخل ایران ماینکرفت حدود یک سالی هست پلی میدم حتی فک کنم اسم قبلیتونم عاممم جیگسا بود یادم نیست درست...

ولی قبلا ارکید بازی میکردم.

آشنایی دارم با سرور و خب تا جایی ک بتونم کمک میکنم.

و خب افتخاره برام که جزو مدیر های سرور ایران ماینکرفت باشم ❤️

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) :  خب من نه با مدیری مشکل دارم نه با ممبری

و خب هر نظری بچه های مدیر و منیجیر و اونر و دولوپر و... از بچه های استف داشته باشن برای من نظرشون مورد اعتماده.

والا خب اسکای بلاک هلپر خیلی کمی داره و بیشتر وقت ها داخل سروایول هلپر ها نیستم یا یکنفر هست که ای اف کی عه 

اما خب رسیدگی هم بدک نیست

منم یک نفرم نمیتونم خیلی کاری کنم

ولی امیدوارم به سروری ک دوستش دارم بتونم نهایت تلاشم رو بکنم تا از عالی . عالی تر شه ❤️

mmd_tj__

لینک به دیدگاه
  • Admin
8 دقیقه قبل، PAYAM89. گفته است:

نام : پیام

نام شما در بازی : PAYAM89

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) : وقتی TAB میزنم ۱۱۰ ساعت

آیا سابقه بن در سرور رو داشتید (توضیح) : خیر 

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور  فعال باشید : 5 تا 6 ساعت

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید :  سروایول ، ارکید

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : زیاد مهارت ندارم

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) : قوانین را خوندم ۵۰٪ بلدم

چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید : زیاد

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : از کمک کردن به بقیه لذت میبرم اخلاق آرامی دارم

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) :  چون میتوانم برای سرور مفید باشم

mmd_tj__

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

نام : علی 

نام شما در بازی : Ali_Invisible

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) : فعلا خیلی کمه چون تازه اومدم تو این سرور و (اکانتمم عوض کردم)

آیا سابقه بن در سرور رو داشتید (توضیح) :  خیر

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور  فعال باشید :4 ساعت در روز .

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید :  slimfun+hard survival

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) :

Microsoft_Word+word edit mincraft 

چقدر به قوانین سرور مسلط هستید (توضیح) : کامل بلدم

چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید :کامل بلدم +اس اس کردن با پروسس هکر.

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : آدمی هستم که فانم .

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) :  چون من کامل مودریتوری رو بلدم و سینیور مود سرور Lioncraft  هم بودم و میتونم بهتون سابت کنم. 

ویرایش شده توسط Ali_Invisible
فامیلیمو اشتباه نوشته بودم
لینک به دیدگاه

نام : عرفان

نام شما در بازی : erfanttt

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) : چند وقته سرور دارم ولی خب پلی ندادم و خیلی فعلا نبودم ولی خودم رو بهتون ثابت میکنم 

چند ساعت در روز میتوانید داخل سرور فعال باشید :۱ الا ۴ ساعت 

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید :  هارد سروایول _پرکتیس پی وی پی 

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : متاسفانه ندارم 

بیشترش رو بلدم 

چقدر با چیت و کلاینت های غیر مجاز آشنایی دارید :خب متوسط رو به بالا 

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : اخلاق تیمی خوبی دارم و سابقه ۴ سال ماینکرافت پلی دادن دارم تمام سعی ام رو میکنم تا مسئولیتی که بر عهده دارم  بهترین حالتش بشه

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) :  خب دوست دارم احساس مسئولیت یه کاری رو داشته باشم و تو بهترین حالتش به پایان برسونم و ممنون میشم شما برای انجام اینکار بهم کمک کنید 

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۳/۱/۲۶ در 01:04، erfan.ttt گفته است:

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) : با اکانت های مختلف میومدم ولی الان یه اکانت ثابت هستش 

به کدام گیم مود های سرور ایران ماینکرفت مسلط هستید :  هارد سروایول _پرکتیس پی وی پی 

مهارت های شما خارج از بازی ماینکرفت (مانند : برنامه نویسی , PhotoShop و ... ) : متاسفانه ندارم 

بیشترش رو بلدم 

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (توضیح) : اخلاق تیمی خوبی دارم و سابقه ۴ سال ماینکرافت پلی دادن دارم تمام سعی ام رو میکنم تا مسئولیتی که بر عهده دارم  بهترین حالتش بشه

چرا تیم ایران ماینکرفت باید درخواست شمارا قبول کند (توضیح) :  خب دوست دارم احساس مسئولیت یه کاری رو داشته باشم و تو بهترین حالتش به پایان برسونم و ممنون میشم شما برای انجام اینکار بهم کمک کنید 

ویرایش شده توسط erfan.ttt
لینک به دیدگاه
  • Admin
در ۱۴۰۳/۱/۲۷ در 14:14، erfan.ttt گفته است:

mmd_tj__

لینک به دیدگاه
  • Admin
در ۱۴۰۳/۱/۲۶ در 01:04، erfan.ttt گفته است:

چند ساعت داخل سرور ایران ماین کرفت بازی کردید (عکس) : چند وقته سرور دارم ولی خب پلی ندادم و خیلی فعلا نبودم ولی خودم رو بهتون ثابت میکنم 

بیشترش رو بلدم 

mmd_tj__

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ در 05:06، _TJ_ گفته است:

@Mahdi AD
سلام دوست عزیز درخواست شما قبول نشد
باتشکر

لینک به دیدگاه
  • Manager

سلام وقت بخیر

برای هماهنگی تست و ورود به تیم، به آیدی های زیر میتونید پیام ارسال کنید (معرفی کنید)

Mr_Cappu@    در تلگرام

TheCappuccino@     در روبیکا

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن